Evden Eve Nakliyat

Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız,sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir.Bu tespitteki amaç;eşyanızı alabilecek aracın,eleman sayısını ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür.Bütün mobilyalar patpat naylonlar ve iplerle sarılıp paketlenir.Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.Taşınalacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır.Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki patpat naylonlar ve ipler çözülüp alınır.

2- Buzdolabı,fırın,çamaşır,bulaşık,kurutma makinesi,bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı,ayar vidaları,camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır.

Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak,yemek takımları,kristaller,aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur.Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Televizyon,video,müzik seti gibi elektronik cihazlar önce patpat naylonlarla sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

6- Çiçekler,büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.


Fuar Taşımacılığı

Kurumlara özel elinizde mevcut olan stand malzemesi taşımacılığı Duru Nakliyat Hizmetleri olarak titizlikle fuar alanına teslim edilir.
Aynı zamanda eğer isterseniz stand montajı kurulumu profesyonel ekibimizle zamanında yapılır ve
fuar bitiminde ise stand malzemeleriniz söküm işlemi bittikten sonra alınan yere bırakılır.


Ofis Taşımacılığı

Sistemli çalışmak Duru Nakliyat Hizmetleri için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur;işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.

Günümüz ofis,teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen,yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur.Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler,çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Duru Nakliyat Hizmetleri,Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşımasistemi,ambalajlama,taşıma,monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır.Eğitimin sürekliliği,ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır.Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda,en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız.Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi,zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar;müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.


Mobilya Montajı

Duru Nakliyat Hizmetleri kurumlara ve kişiye özel mobilya taşımacılığı ve montajı büyük bir özenle yapar. Siz üretin biz siz yorulmadan müşterilerinize titizlikle teslim ve montaj yapalım.